Mariano Di Vaio og Andrea Denver
© Instagram, @marianodivaio og @andreadenver3

20 tæskelækre mænd på Instagram, som gør dit feed MEGET mere sexet

Nummer 12 er som sendt fra en himmel af ufatteligt hotte mænd!

22. maj 2017 af Rie Louise Kirkebjerg

Mangler du inspiration til, hvilke nye profiler du kan følge på Instagram? Og må det (meget gerne) være lækre mænd, der får det til at kilde alle de rigtige steder? Så bare slap af, og scroll ned gennem dette galleri af ufatteligt hotte mænd, der helt sikkert gør dit Insta-feed MEGET mere sexet. 

Det var så lidt!

1. Mmmh, bare vi var den gris... 

This is pickles he likes long walks on the beach 🇧🇸

A post shared by Nick Bateman (@nick__bateman) on

2. Sikke en flot... udsigt

3. Genial kombination af to af vores yndlingsting: Kaffe og en tæskelækker mand

Coffee, because adulting is hard. How do you like your morning ☕️? #AlmostAwake

A post shared by Chris Garafola (@chrisgarafola) on

4. Well, hello...

Loungin' with @simonshomme @maisonsimons

A post shared by Broderick Hunter (@broderickhunter) on

5. Ja tak, vi vil MEGET gerne med på den bådtur

6. #haps

Started out with nothing, I was hungry. 📷 @tomkilbey

A post shared by Matthew Noszka (@matthew_noszka) on

7. Damn Sverige, I gør det godt

📸 New week coming up, in collaboration with Shades from @chimieyewear #onepairisnotenough (samarbete)

A post shared by Erik Forsgren (@erik.forsgren) on

8. Jo skatter, jeg vil da gerne være din vægtstang

Comment if u did a Sunday training before lunch 🙌🏻😆

A post shared by Mariano Di Vaio (@marianodivaio) on

9. Wauw...

10. Briller og bar overkrop er en forbandet sexet kombination

What time do you come home? 🤔

A post shared by Jeff Kasser (@jeffkasser) on

11. Cuteness level 3000

Papo Sério 🤔

A post shared by Amadeo Leandro (@amadeoleandro) on

12. Som sendt fra himlen

What are you craving?

A post shared by Michael Romero Jr (@michaelromerojr) on

13. Jamen, halløjsa!

Quick iPhone snap from yesterday's shoot💪🏼 LA is gunna be hot this week☀️🌴

A post shared by Nic Palladino (@nic_palladino10) on

14. Vores motivation for at cykle steg lige med 2000 procent

15. Den ser tung ud. Skal vi holde den for dig?

📷 #Natural

A post shared by Andrea Melchiorre 🌹💀 (@andreamelchiorre1) on

16. Basketball blev pludselig meget mere interessant

17. Baby, it’s cold outside. Men så er det godt, du gør os varme (i trussen...)

Have you ever gone swimming in the snow? I put on my speedo and I'm about to try it! 😂 #AndreaTheSwimmer

A post shared by Andrea Denver (@andreadenver3) on

18. Er det os, du kigger efter?

Does anyone need rescuing?! 🌊🏄🏼😁 #baywatch #rescue #beachlife

A post shared by Travis DesLaurier® (@travbeachboy) on

19. Vores hjerter smelter

Oh happy day ☀️

A post shared by ♠️ ERIC HAGBERG (@erichagberg) on

20. Lidt lækkert til dig, der er VILD med tatoveringer

I'm in love with coconuts, sun and Fridays. So thank you life for giving me all of that today☀️🏝

A post shared by JOHNNY EDLIND (@johnnyedlind) on

Vil du deltage i konkurrencer, læse flere spændende artikler og nyheder, så tilmeld dig nyhedsbrevet her.

Måske er du interesseret i...

Hvad synes mændene?